12 cărţi pentru 12 luni #6 si iar o carte

12 cărţi pentru 12 luni #6 pentru că am avut o lună plină şi fost-am dusă departe. 12 cărţi pentru 12 luni # 6 pentru că încă iubesc să ofer cărţi cadou şi ce cadou mai frumos decât o carte pe care să vi-o dăruiesc începând de azi când e ziua mea. Anul trecut în această zi ofeream chiar două cărţi, dar erau din biblioteca mea.

Şi pentru că e o zi specială vreau să vă întreb:

Ce citiţi de obicei de ziua voastră?

Aş vrea să stau în colţul meu la noapte şi să citesc ceva palpitant. Aşa încât să nu dorm deloc, contez pe ajutorul vostru?

Revenind la concurs va spun ca prima persoana care a ştiut să spună ce va avea loc pe 2 august are şi dreptul de a participa prima în concurs, vă las postarea de pe facebook ca să vedeţi şi răspunsul ei. Deci, incepem sa numaram de la 2, ca e 2 august. 🙂

Ca să câştigaţi premiul pus în joc, o carte de la Libris, trebuie să respectaţi nişte reguli de participare.

Iar aceste Condiţii de participare la 12 cărţi pentru 12 luni #6 sunt:

1.  Răspundeţi argumentat.
  2.  Dați like și share public acestei postari. (ca să pot vedea distribuirea)
  3. Apreciați pagina bibliotecaprafuita pentru o șansă în plus.
  4.  Etichetați cel puțin trei pesoane în comentariu după ce ați răspuns la întrebare. (pentru facebook)
  5.  Dacă ați câștigat la ultimele două ediții nu puteți participa.
  6.  De la cel desemnat câştigător voi nevoie de un număr de telefon și o adresă valida pentru a fi contactat de curierul de la libris.ro.
  7.  Respectați cerințele de mai sus pentru a primi un număr în tragerea la sorţi.
  8. Concursul se desfăşoară atât pe blog cât şi pe pagina de facebook.

Premiul va fi orice carte vreţi voi (în valoare de 50 de lei) de la libris.ro

Concursul va dura 12 zile şi se va încheia la 14 august 2018. Câştigătorul va fi ales prin tragere la sorţi la 15 august 2018.

Succes şi nu uitaţi. Citiţi, lectura ne eliberează!

12 cărţi pentru 12 luni #6

sursa foto

3 thoughts on “12 cărţi pentru 12 luni #6 si iar o carte”